Guncel Haberler

Survivor’a yeni üç isim katıldı: Survivor’da kim elendi?

Survivor’a yeni isimler geleceğini geçtiğimiz günlerde Acun açıklamıştı. Dün yayınlanan Survivor’ın yeni bölümünde kimin elendiği ve hangi isimlerin Survivor’a katıldığı belli oldu. Survivor’a yeni katılan isimler kimler? İşte Survivor hayranlarının merak ettiği sorular…

Survivor’a yeni üç isim katıldı: Survivor’da kim elendi?
25 Ocak 2017 - 13:45 'de eklendi ve 173 kez görüntülendi.

Yapılan elemede Survivor adasına bu hafta veda eden isim belli oldu, Fulya adaya veda etti. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan programda Acun Ilıcalı tarafından Survivor’a yeni katılacak isimlerin de olduğu bildirilmişti. Survivor adasında yapılan ilk ada konseyine, adada henüz yarışmamış 4 yarışmacı daha katıldı, bu yarışmacılardan 3 tanesi yapılan SMS oylamasıyla yarışmacı olma hakkı kazandı. Adaya yeni katılan isimler kimler oldu?

SURVIVOR’DA ADAYA KİMLER KATILDI?

Survivor 2017’ye yeni eklenecek isimler ve ilk elenen isim belli oldu. Survivor’da ilk eleme gecesinde adaya Fulya veda ederken, yeni 3 isim yarışmacı olarak adaya geldi. Yedek takımda yer alan 4 kişinin 3’ü adaya katıldı. Şadin, Anıl, Fatih ve Oğulcan SMS oylamasına göre sıralandı. Birinci olan Şadin, adaya katılan ilk yedek aday oldu ve gönüllüler takımına katıldı. Oylamada ikinci sırada yer alan Anıl da gönüllüler takımını tercih etti. İlk iki sıradaki aday gönüllüler takımını tercih edince adaya katılacak olan üçüncü aday Fatih ise ünlüler takımını tercih etmek zorunda kaldı. Yedek adaylardan olan Oğulcan ise yarışmacı olma hakkı kazanamadı.

YENİ KATILAN İSİMLERİN HAYAT HİKAYELERİ

SURVİVOR ANIL KİMDİR?

Ada konseyinde kendini tanıtan Anıl, kendi hakkında bazı bilgileri izleyici ve yarışmacılarla paylaştı. İstanbul’da yaşayan ve evli olan Anıl, sivil havacılık sektörülde çalışmakta. Survivor adasında kendine en çok karakter ve sabır konusunda güvenen Anıl, adrenalini ve riski çok seviyor. Survivor Anıl gönüllüler takımında yarışacak.

SURVIVOR FATİH HÜRKAN KİMDİR?

Adaya katılan yedek adaylardan olan Fatih Hürkan kendini adaya ve izleyicilere şu şekilde tanıttı; İstanbul’da yaşayan ve aslen Samsunlu olan Survivor Fatih, uzun zamandır Survivor’a katılmayı hayal ettiğini söyledi. Sporun hayatının bir parçası olduğunu belirten Fatih Hürkan, spora judo ile başladığını ve İstanbul şampiyonluğu olduğunu söyledi. Kalecilik de yapan Fatih, 4 yıllık profesyonel kariyere sahip. Ninjutsu, voleybol, futbol, crossfit gibi sporlara düzenli olarak devam ettiğini ifade etti. Survivor Fatih ünlüler takımında yarışacak.

SURVİVOR SADİN KİMDİR?

Adaya yedek yarışmacı kadrosundan gelen adaylardan Sadin aslen Gaziantepli fakat İstanbul’da yaşıyor. Güreş sporuyla uğraşan Survivor Sadin, farklı kategorilerde madalyalar kazandı. Şu anda antrenörlük yapan Sadin, ülkeyi temsil edecek güreşçiler yetiştirmeyi hedefliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER