Guncel Haberler

Sevgili Yengeçler saat 07:00 itibariyle Ay-Yay burcu seyrinde çevrenizdeki insanlara yardımcı olmaya çalışmanız, gerek işvereniniz ve gerekse birlikte çalıştığınız insanlar tarafından hoş karşılanır. Yoğun bir iş günü olabilir. Düzeltilmesi gerekenler bir yandan, önünüze gelen artı işler bir yandan derken vaktin nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Kişisel bakımınız, çalıştığınız ortam veya evinizle alakalı güzelleştirme ihtiyacınız belirgin olabilir. Bir demet çiçek veya hoş bir koku sürünmek size kendinizi harika hissettirebilir.

Saat 11:57 Ay-Güneş görünümü, rahatlama arzunuzun işaretçisidir. Rutinlik, çalışma hayatının kendi içindeki yorgunluğunu üzerinizden atmak istersiniz. Huzuru önemsersiniz. Tartışmalardan uzak durmak, anlaşmak, huzur bulmak bu saatlerde bir hayli önemlidir.

Saat 17:36 Merkür-Satürn görünümü, çevremizdeki insanları, iş hayatımızı veya sağlığımızla ilgili konuları gerçekçi bir şekilde ele almamız gerektiğini işaret ediyor. Zihnimizi dinlendirmek ve stresten uzak durmak yararlı olur. Bir şeyleri anlamakta veya anlamlandırmakta zorlanıyorsak, böyle bir durumda net bir karar vermek zor olabilir. Onun içindir ki, günün bu saatlerinde bir kısa yürüyüş, dostlarla sohbet, belki dışarıda bir şeyler yemek, dinlenmek faydalı olacaktır.

Saat 20:54 Ay-Venüs görünümü çevrenizle olan her türlü temasında güçlü görünme arzunuz yükselir. İşlerinizi hızlı bir biçimde yaparak, ne kadar yetkin biri olduğunuzu insanlara ispat etmeye çalışabilirsiniz.

Yeni hafta boyunca başarı, şans, sağlık ve güzellik dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ