Guncel Haberler

Sevgili Yaylar saat 07:00 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay, kendinizle ve dünya ile barışık olmanızı sağlayıcıdır. Girişimlerinizde, kafanızın içindekileri rahatlıkla ifade edebilir, güçlü bağlantılar kurabilirsiniz. Avantajın sizden yana olduğu bugün, bazı kapıların önünüzde açılması mümkündür. Hatta beklemediğiniz bazı haberler alabilir, oldukça hızlı bir şekilde işlerinize odaklanabilirsiniz.

Saat 11:57 Ay-Güneş görünüm etkisinde, sevdiklerinizle beraber olabilir veya kendinizce değişik aktivitelerde bulunabilirsiniz. Paylaşımcı, pozitif, iyi niyetli, hoşgörülü, bir çocuk kadar neşeli yönlerinizle dikkatleri üzerinize toplarsınız.

Saat 17:36 Merkür-Satürn görünümü, iş hayatımız ve kişisel anlamdaki planlarımızı mutlaka gerçekçi şekilde ele almanın önemini vurguluyor. Çünkü şu andaki mevcut durum bizi pek tatmin etmediği için, kafamız karışmış olabilir. Merkür-Başak burcunda ilerliyor. Aslında en iyi analizi yapabilecek durumdayız. Sadece gerçekçi olmamız gerekiyor. Bu doğru bir yol tespit etmemizde faydalı olabilir.

Saat 20:54 Ay-Venüs görünümü üzerinizde hakimiyet kurabilecek kişilerle olan irtibatınızda, paniğe kapılmadan gayet mantıklı bir şekilde hareket etmeniz gerektiğini gösteriyor. İsteklerinizin karşılanmaması için sabırlı olmakta fayda var.

Yeni hafta boyunca başarı, şans, sağlık ve güzellik dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ