Guncel Haberler

Sevgili Teraziler, yakın çevrenizle dengeli paylaşımlar içinde olmanızı sağlayan Ay-Yay burcu seyri saat 07:00 itibariyle etkilidir. Bu enerji, oldukça tempolu bir gün yaşamanızı sağlayabilir. İletişim ve haberleşmenin en yoğun görüldüğü alanlar, sevdiklerinizle paylaşımınız, eviniz ve ailenizle birebir temasınız şeklinde gelişebilir. Çevrenizle sürekli bağlantıda olabilir, onların hoşlanacakları tarzda konuşabilirsiniz. Karşılık beklemeden verici olmak, desteklemek güne damgasını vurabilir. Herhangi bir durum karşısında sizin bakış açınız kadar, olaylara dahil olan kişilerin ne düşündüğünü de önemlidir.

Saat 11:57 Ay-Güneş görünümü, hem iletişim anlamında keyiflendirici hem yakın çevrenizde olan kişilerle bağlantınızı sağlayıcı hem de sosyal anlamda sizi güçlendiricidir. Bu görünüm hislerimizi karşımızdaki kişiye rahatlıkla ifade etmemizi sağlar. Her meseleyi tatlılıkla ele alırsınız. Ne kendinizle ne de bir başkasıyla çatışma yaşamazsınız.

Saat 17:36 Merkür-Satürn görünümü, bizi içten içe düşündüren, yoran veya çoğu zaman sıkıştıran konulara sakin ve aklımız başımızda tekrar bakmanın önemini vurguluyor. Kafamızın içinde cevapsız kalan sorulardan bunalmış durumdayız. Bu bizi stres altına alabilir. Onun için lütfen, gerçekçi olalım. Hayati kararlar vermeden önce bir daha düşünelim. Zihin ve beden sağlığımıza önem verelim.

Saat 20:54 Ay-Venüs görünümü, iş meseleleri gündeminizin ilk meselesi haline gelir. Çevrenizle olan ilişkinizde, bazı kişilerin sizi rahatsız etmemesi için mesafe koymayı tercih edersiniz.

Yeni hafta boyunca başarı, şans, sağlık ve güzellik dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ