Guncel Haberler

Sevgili Oğlaklar saat 07:00 itibariyle Yay burcunda seyredecek Ay etkisinde, kimseyle çatışmadan, iç huzurunuzu önemseyerek güne başlamanızı sağlayacak. Hani bazen olumsuz düşünürüz ya, işte bu enerji size rehberlik edecek, ferahlayacaksınız. Sonuçta hayat devam ediyor ve biz ayakta durmalıyız.

Saat 11:57 Ay-Güneş görünümü, bir yanıyla şöyle bir içimize yönelip kendimizle sohbetimizdir diğer yanıyla ilişkiler üzerinde düşünmemizdir. Her iki açıdan da, belli bir coşkunluk varsa da, genelde her şeyin dengeli olmasını istediğimiz saatlerdir.

Saat 17:36 Merkür-Satürn görünümü, düşüncelerimizi insanlara ifade etmekte zorlanmaya yol açsa da, biz yine de bildiklerimizi söylemekten kaçınmayız. Eğer bir şeyler bize ters geliyorsa, baktığımızda normal durmuyorsa, susmanın bir anlamı olmayacağını düşünürüz. Fakat insanları değiştirmek veya onlara gerçeği anlatmak pek kolay olmayabilir. Böyle durumlarda sakin ve gerçekçi olmalıyız. Biz söyleyelim ancak onlar bunu görmezden geliyorsa sinirlenmeyelim.

Saat 20:54 Ay-Venüs görünümü başkalarının fikirlerine karşı hoşgörülü olmanızı gerektiricidir. Haklı olduğunuz konularda sakinlikle hareket ediniz. Belki başkaları sizi yendiklerini, devre dışı bıraktıklarını düşünüyorlar. Ancak ne kadar yanıldıklarını yakın bir zamanda anlayacaklardır. İçiniz rahat olsun.

Yeni hafta boyunca başarı, şans, sağlık ve güzellik dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ