Guncel Haberler

Sevgili Oğlaklar Saat 09:15 Ay-Satürn görünümü, farklı bir yerde yaşamak, özgür olmak, üstümüzdeki baskılardan kurtulup yeni bir hayata adım atmak arzumuzu işaret ediyor.

Saat 09:59-15:33 arasında Ay-Boşluk etkisi altında, partnerinize, ailenize bir şeyleri sert şekilde ifade edersiniz. Aslında başka şeylere kızgınsınızdır. Sinirinizi boşaltamadığınız için en yakınlarınıza çatabilirsiniz.

Saat 13:25 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, ailevi hayatımız ve finansal konularda fayda-zarar hesabı yapacağız. Bizi sinirlendiren, yoran, bencil davranan kişilere tolerans göstermeyiz. Fikrimizi açıkça söyleriz. Çıkarımızı önemseriz. Buna uymayan kişileri uyarmayı biliriz.

Saat 15:33 itibariyle etkili olacak, Ay-Boğa burcu geçişi, bizi rahatlatıcı, her konuda kararlı olmamızı sağlayıcıdır. Maddi-manevi anlamda kendimizi güvende hissettirecek kişi ve olgulara yöneliriz. Hayata bakış açımızı zenginleştiren ve bizi büyümek üretmek adına destekleyen bu enerji, huzur duygusu içinde ilerlememiz adına bize destek veriyor. Kendimizle hayatla barışığız. Karmaşa, zorluklar, tuhaflıklar bizden uzak olsun istiyoruz.

Not: 26 Mayıs İkizler burcunda Yeniay doğacak. Aşağıdaki linkte yer alan haftalık yorumlarınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

https://www.mynet.com/22-31-mayis-haftalik-burc-yorumlari-1205653-mykadin

Gün boyunca arzu ettiğiniz güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ