Guncel Haberler

Sevgili Kovalar, saat 07:00 itibariyle Yay burcunda ilerleyecek Ay, seçenekler içinde sizin için en yararlısını bulmak istediğinizde yardımcı bir joker kart gibidir. Sıra dışı yollar bulmanızı sağlayıcıdır.

Saat 11:57 Ay-Güneş görünümü, etrafınızla temasınızı güçlendiren bir ışık gibi üzerinizde parlıyor. Sosyalleşme, paylaşım, arkadaşlık etme, bilgilenme, huzur ve ruhsal anlamda dengelerin yerli yerine oturması sizi bir hayli mutlu edicidir.

Saat 17:36 Merkür-Satürn görünümü, finansal durumumuzla alakalı konuların ileriye dönük şekilde gözden geçirilmesi gerektiğini vurguluyor. Şimdilerde eğer bir planınız varsa veya bir iş üzerinde düşünüyorsak öncelikle piyasa araştırması yapmakta yarar var. Her şeyin artı ve eksileriyle ölçüp tartılması yerinde olur. Böylece doğru bir karar verebiliriz.

Saat 20:54 Ay-Venüs görünümü cebinizdeki paranın, mal varlığınızın, ailenizin sizin dünyanızdaki önemini vurgular. Şöyle çevrenize baktığınızda ilişkilerde çıkar olgusunun ne kadar ön planda olduğunu düşünürsünüz. Bu size göre, hiç de hoş bir şey değildir. Siz dürüst olunması gerektiğini savunuyorsunuz. Bu nedenle bir haksızlık olduğunda kim olursa olsun, bildiğinizi söylemekten yanasınız.

Yeni hafta boyunca başarı, şans, sağlık ve güzellik dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ