Guncel Haberler

Sevgili Koçlar özgür düşünmenin, güçlü bir şekilde kendinizi ifade edebilmenin simgesi olan Ay-Yay burcu seyriyle güne adım atıyoruz. Saat 07:00 itibariyle etkili olan bu geçiş, sizi başkalarından farklı kılan özelliklerinizi topluluklar içinde ifade edebilmenizi sağlar. Ayrıca hayatı güzel yönleriyle ele almanızda bonus bir enerjidir. Karşınıza herhangi bir engel çıksa dahi, popülerliğiniz sayesinde, diğer insanlarla işbirliğinde bulunarak güçlüklerin üstesinden gelebilirsiniz. Çevrenizde bulunan kişiler, hayatın gidişatı, içinde bulundukları zorlu koşullar hakkında sizinle dertleşmek niyetinde olabilirler.

Saat 11:57 Ay-Güneş arasındaki olumlu enerji akışı, partnerinizle birlikte bir seyahatin planlanması yönünde etkili olacağı gibi, sizden farklı düşünen kişilerle fikir alışverişinde bulunmanızda yardımcıdır. Dengeli, paylaşımcı, nazik davranan kişilerle iletişimde bulunmaktan hoşlanırsınız.

Saat 17:36 Merkür-Satürn görünümü, etrafımızda olan bitenleri, duyduklarımızı mutlaka iyice gerçekçi bir şekilde gözden geçirmenin önemini işaret ediyor. Mantıklı bir şekilde işimizi, sağlığımızı, günlük hayatta karşılaştığımız durumları analiz etmenin önemi büyük. Ayrıntılara bilhassa dikkat etmeliyiz. Aslı astarı var mı diye anlamadan etmeden hareket etmemeliyiz.

Saat 20:54 Ay-Venüs görünümü kişinin gerek iş gerekse kendini geliştirme anlamında verdiği mücadelenin işaretçisidir. Doğal olarak bir yandan duygusal gelgitlerinize çare bulmaya çalışırsınız, diğer yandan işlerini düzenlemeye gayret gösterirsiniz. Böyle bir etki altında bilgilenmeye önem veriniz. Çünkü bu bilgilenme sizi gereksiz konuların üzerinde durmaktan koruyacaktır.

Yeni hafta boyunca başarı, şans, sağlık ve güzellik dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ