Guncel Haberler

Sevgili İkizler saat 07:00 itibariyle etkili Ay-Yay burcu seyri, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz ön planda olsa da bugün ilişkide ipler karşı tarafta olabilir. Eğer eşit hak ve adil bir bakış açısı içinde davranırsa, tabii ki sizin de huzur bulmanız mümkündür.

Saat 11:57 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm, ilişkinizle ilgili konularda coşku, heveslilik, iyimserlik vericidir. Sizin isteğiniz, sadece iyi günde değil, her zaman birbirinizin yanında olmaktır. Sevginizi jestlerle göstermek, karşınızdakini memnun etmek, onun da aynı şekilde buna dikkat etmesini beklersiniz. Bazı İkizler bu görünüm sayesinde ilk kez biriyle buluşabilirler.

Saat 17:36 Merkür-Satürn görünümü, ailemiz-evimiz ve özel paylaşımda bulunduğumuz kişilerle olan her türlü bağımızı dikkatli ve gerçekçi şekilde analiz etmemizde fayda var. Bir yere taşınmak, bir ilişkiye başlamak veya mevcut sorunlarımızı aşabilmek için, durumu her yönüyle ele almamız bizi yanlış bir karar vermekten, yanlış yolda ilerlemekten koruyabilir.

Saat 20:54 Ay-Venüs görünümü nedeniyle, ilişkinizle alakalı mevzularda özellikle iç dünyanızda her şeyi gereğinden fazla analiz edebilirsiniz. Hatta partnerinize belli etmeden, onun size uygunluğunu veya bir arada olmanızın sizin için ne anlam ifade ettiğini gözden geçirebilirsiniz. Ancak size bir sır vereyim. O da aynı şekilde bunu yapmakta. Yani her ikiniz de bugün birbirinizi incelemektesiniz.

Yeni hafta boyunca başarı, şans, sağlık ve güzellik dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ