Guncel Haberler

Sevgili Balıklar, Saat 09:15 Ay-Satürn görünümü, harcama meylimizi yükseltirken, bizim bütçemize göre davranmamız gerekir.

Saat 09:59-15:33 arasında Ay-Boşluk etkisinde, kazanmak adına ileri atılmakta, ifade etmekte zorlandığımız konularda hassas tepkilerde bulunuruz. Ancak maddi konularda tabii ki tedbirli olmamızda yarar vardır.

Saat 13:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, maddi yönden tatmin edici bir iş arayışımızı işaret ediyor. Sağlığımızı ilgilendiren bir tedaviye başlanabilir. Önemli bir konuda karar verebiliriz. Bunun için parasal durumumuz uygun mu diye bakılmasında yarar var. Harcamaların belli ölçüde yapılması uygundur.

Saat 15:33 Ay-Boğa burcu geçişi, güvence, güzelliklerin kıymetini bilme, maddi ve manevi anlamda rahata erme arzumuzu yükseltir. Ay-Boğa burcunda değerlerimize sahip çıkmak demektir. Huzurun önemi gayet açık. Etrafımızda bulunan kişilerle her türlü irtibatımızda güven olgusunu ön planda tutacağız. Baktığımız her şeyde, dokunduğumuz her olguda sağlamlık arayacağız. Sahipleneceğiz ve korumaya çalışacağız.

Not: 26 Mayıs İkizler burcunda Yeniay doğacak. Aşağıdaki linkte yer alan haftalık yorumlarınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

https://www.mynet.com/22-31-mayis-haftalik-burc-yorumlari-1205653-mykadin

Gün boyunca arzu ettiğiniz güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ