Guncel Haberler

Sevgili Aslanlar Saat 09:15 Ay-Satürn görünümü, özgür olmak arzunuzu işaret ediyor ve hayatınızla ilgili vermek istediğiniz kararların da göstergesi oluyor. Her şeyi bir daha gözden geçirdiğinizde sizin için nelerin önemli olduğunu tespit edebilirsiniz.

Saat 09:59-15:33 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Her işte, her durumda şöyle bir çevremize, olan bitene bakalım. Herkesin zorlandığı konularda bizim de canımız sıkkın olabilir. Ülkeniz, toplum hayatında yaşananlar, içinizdeki gizli saklı üzüntüleriniz hassas tepkilerde bulunmanıza neden olabilir.

Saat 13:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bildiklerimizi açık ve net bir dille ortaya koymamızı sağlıyor. Tecrübelerimizi önemseyeceğiz. Fikirlerimizi başkalarıyla paylaşacağız. Kişisel anlamda gelişimimize önem vereceğiz. Arzu ettiğimiz bir yolda ilerlemeyi, özgür olmayı, seçimlerde bulunmayı tercih edeceğiz.

Saat 15:33 Ay-Boğa geçişi, alıştığınız ve bildiğiniz her şeyin sizin için önemli olduğunun göstergesidir. Yani değişim konularında bugün tutucu düşünebilir ve istikrar önemli diyebilirsiniz. Normal zamanlarda cesur yürekli biri olmanıza rağmen, bugün kaybetmekten özellikle korku duyar, elimdeki her şey benimle olmalı, bir tekini bile kimseye kaptırmak istemem diye düşünebilirsiniz.

Not: 26 Mayıs İkizler burcunda Yeniay doğacak. Aşağıdaki linkte yer alan haftalık yorumlarınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

https://www.mynet.com/22-31-mayis-haftalik-burc-yorumlari-1205653-mykadin

Gün boyunca arzu ettiğiniz güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ