Guncel Haberler

Sevgili Aslanlar yeni haftaya, burcunuzla uyumlu bir enerji olan ve saat 07:00 itibariyle etkili olacak Ay Yay burcu seyriyle başlıyorsunuz. Dışarıdaki hayatın kendi içindeki karmaşasını bugün bir yana koyarak, sizi neler motive ediyor, nelerle mutlu oluyorsunuz bunları düşünerek enerjinizi yüksek tutmanız yararlı olabilir.

Saat 11:57 Ay-Güneş görünümünde, çevrenizle iletişiminiz gayet iyidir. Herkesle anlaşabilir, bulunduğunuz ortamda neşeli hallerinizle ilgiyi kolayca üzerinizde toplarsınız.

Saat 17:36 Merkür-Satürn görünümü, maddi konuların ve ihtiyaçlarımızın, aşk hayatımızın veya çocuklarımızla ilgili meselelerin gerçekçi bir şekilde analiz edilmesinin önemini vurguluyor. Burada önemli olan, kazancımıza göre hareket etmektir. Eğer alım gücümüzü aşan harcamalarda bulunuyorsak, birilerini memnun edeceğiz diye kendimizden ödün veriyorsak, yanlış olur. Bilinçli şekilde hareket etmekte, gerçekçi olmakta yarar var.

Saat 20:54 Ay-Venüs görünümü ilişki ve parayla alakalı meselelerde kendinizi güçlü görme ve gösterme arzunuz oldukça yoğun. Bu saatlerde hesabınızı iyi yapmanızı tavsiye ediyorum.

Yeni hafta boyunca başarı, şans, sağlık ve güzellik dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ