Guncel Haberler

Sevgili Akrepler saat 07:00 itibariyle Yay burcunda ilerleyecek Ay etkisindeyiz. Bu öyle bir enerji ki, hani insan ne zaman zorda kalsa kafasının içinde farklı çözüm yolları bulmaya çalışır ya, işte sizler de bu enerji sayesinde her işin üstesinden gelebilecek güçtesiniz.

Saat 11:57 Ay-Güneş görünümünde bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Kimileri alacak ve borçları üzerinde durabilir. İlişkisinde problemleri olanlar bu saatlerde biraz huzursuzluk duyabilirler. Ancak bunun nedeni, kafanızda hala cevap bulmamış sorular nedeniyledir.

Saat 17:36 Merkür-Satürn görünümü, kazanç-kayıp anlamında finansal durumumuzu gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Elimize geçenle hayatımızı sürdürmek zor oluyorsa, bunu aşabilmenin yollarını gerçekçi şekilde analiz etmemiz lazım. Uzun zamandır maddi sıkıntılarla boğuşanlarımız var. Doğal olarak çıkış yolları arıyoruz. Bugün bu meseleleri bir daha ele alacağız. Ancak, harcamalarımıza da dikkat edeceğiz.

Saat 20:54 Ay-Venüs görünümü altında benim tavsiyem, bir anlık heves ve dürtülerinizin esiri olup, mesleki ve ilişki konularında yanlış adımlar atmayınız. Durup bekleyiniz ve temkinli bir şekilde hareket ediniz.

Yeni hafta boyunca başarı, şans, sağlık ve güzellik dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ